• חדש
WhatsHottest GT08 Bluetooth Smartwatch שעון חכם עם כרטיס ה SIM-חריץ, 2.0 MP מצלמה לאייפון/סמסונג ואנדרואיד טלפונים על ידי (שחור)

WhatsHottest GT08 Bluetooth Smartwatch שעון חכם עם כרטיס ה SIM-חריץ, 2.0 MP מצלמה לאייפון/סמסונג ואנדרואיד טלפונים על ידי

ILS 53.98

זמינות
זמין להזמנה

להתקשר לחברים שלך, ללא ידיים, עם אולטרה-שעון חכם!.טקסט ולתקשר באמצעות SMS או על אפליקציות כמו facebook, twitter, whatsapp, ועוד!.להישאר פעיל עם ספורט תכונות כמו קלוריות צג, צעד גלאי, מד צעדים, וכו'!.להאזין למוסיקה על הדרך שלך רשת סלולרית או bluetooth!.לצלם תמונות באמצעות המצלמה המובנית בת 12 מגה פיקסל המצלמה.תיאור הפריט הוא פריט אופנה Bluetooth smartwatch, אשר ניתן בקלות יחד עם רוב Bluetooth-i OS ו אנדרואיד טלפונים חכמים כגון : i Phone, סמסונג, HTC וכו', יכול לעשות לחייג או לענות לשיחות, לסנכרן את ספר הטלפונים/SMS מרחוק התראה על הודעה בדף יישומים בטלפון שלך, כגון Facebook, Twitter, Whatsapp, Wechat, Instagram ועוד.תכונות - דגם : GT08. - צבע : אדום. - חומר : פלדת אל חלד, גומי. - פונקצית טלפון : GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz, שיחה הרשומה, ספר טלפונים, דיבורית Bluetooth שיחה. - SMS המקומית SMS, SMS טלפון Bluetooth סינכרון. - בידור MP3 MP4, Bluetooth-השמעת מוסיקה. - שיחות טלפון להזכיר הטבעת, לנער, תצוגת שעון 3 סטים של תצוגה, שעון חינם מתג דו-כיווני, אנטי איבד אנטי אבוד להזכיר, שני דרך חיפוש מד צעדים, צעד תנועה מטר, קלוריות חישוב, ספורט קילומטראז ' רשומות, בישיבה להזכיר, לישון ניטור, אחסון השעון, מרחוק, תמונות, אחסון בטלפון, שעון מעורר, לוח שנה, שעון עצר, מחשבון Bluetooth לדחוף, QQ, wechat, Twitter, Facebook.מפרט טכני - מעבד 533 MHz MTK6260 A. - זיכרון : 128 M+64 M. - TF כרטיס : תמיכה מקסימאלי 32 GB כרטיס TF. - תצוגה : 1.54 אינץ TFT מסך מגע קיבולי. - יחס רזולוציה : 240*240 פיקסלים. * Bluetooth : גרסה. 3.0. - מצלמה : 2.0 מ - סוללה : 350m Ah. - חיישן תאוצה : שלב מד ניתוח, בישיבה להזכיר, לישון ניטור, אנטי אבוד, מרחוק התמונה.הערה מערכת אנדרואיד יכול לתמוך כל פונקציה לתיאור.i Phone : אין אפליקציה לאייפון כי IOS לא לפתוח את זה.אז להלן ארבע פונקציות לא יכול לסנכרן עם האייפון,אבל כל תפקיד אחר יכול להשתמש כי בדרך כלל אין צורך להשתמש app. 1. אנטי-אבוד. 2. הודעות. 3. Notifier. 4. המצלמה מרחוק.

אודות המוצר

בחירת לקוחות