• חדש
אווה קרם עם סבון היד לחות העור & לשמור על לחות טבעי & השמימי משיי עור נקי & מרגיש רך מנקה בעדינות (מועשר עם דבש + סבון שמש)

אווה קרם עם סבון היד לחות העור & לשמור על לחות טבעי & השמימי משיי עור נקי & מרגיש רך מנקה בעדינות (מועשר עם דבש + סבון שמש)

ILS 43.48

זמינות
זמין להזמנה

אווה קרם עם סבון היד לחות לעור & לשמור על לחות טבעי לשכוח הקשיחות וליהנות השמימי משי נקי העור מרגיש רך מנקה בעדינות וממריץ את העור. 1_Eva נוזלי סבון ידיים - רויאל (350 מ " ל) : העשיר עם גליצרין כדי לשמור על העור שלך הטבעי של לחות.שלה עשיר, משיי הקצף מחזיק את היד שלך נקי, מרגיש רך עם עדין בריח רענן.אווה קרם מועשר בגליצרין : 400 מ " ל. 2_ אווה נוזלי סבון ידיים - גן (350 מ " ל) : העשיר עם גליצרין כדי לשמור על העור שלך הטבעי של לחות.שלה עשיר, משיי הקצף מחזיק את היד שלך נקי, מרגיש רך עם עדין בריח רענן של Garden Eva קרם מועשר עם יוגורט ומלפפון 400 מ " ל. 3_ אווה קרם מועשר עם דבש : 400 מ " ל : לשכוח את הלחץ וליהנות נעורי עור חלק כמשי .מועשר עם דבש, יוצר קצף עשיר זה מנקה בעדינות וממריצה את העור שלך, לעטוף אותך סנסציוני הריח .זה משאיר את העור נקי, עשיר והתייבשות יפה ריחניים.אווה נוזלי סבון ידיים - שמש (350 מ " ל). 4 _ אווה קרם מועשר עם חלבוני חלב : 400 מ " ל : מועשר עם חלב חלבונים וצורות עשיר להקציף בעדינות מנקה, עמוק מזין רכות העור שלך, לעטוף אותך סנסציוני הריח.זה משאיר את העור נקי, עשיר והתייבשות יפה ריחניים אווה נוזלי סבון ידיים - הים (350 מ " ל) . - ייצור & תאריכי התפוגה המצוין על העיקריים בחבילה הם האירופית פורמט אשר DD/MM/YY.תיאור פריט : אווה קרם מועשר עם יוגורט ומלפפון & גליצרין & מותק & חלבוני חלב (14.11 עוז) - 400 ג ' נרל מוטורס סקירה מהירה לשכוח עייפות וליהנות רענן וזוהר העור . 1_ מועשר עם יוגורט ומלפפון וצורות עשיר להקציף את זה בעדינות, מטהר, מרענן ומחיה את העור שלך, לעטוף אותך סנסציוני הריח.זה משאיר את העור נקי, עשיר והתייבשות יפה ריחניים.תשכח יובש וליהנות עשיר לחות העור. 2_ מועשר בגליצרין וצורות עשיר להקציף בעדינות מנקה ומעניק לחות העור שלך, לעטוף אותך סנסציוני הריח.זה משאיר את העור נקי, עשיר והתייבשות יפה ריחניים.לשכוח את הלחץ וליהנות נעורי עור חלק כמשי. 3_ מועשר עם דבש, יוצר קצף עשיר זה מנקה בעדינות וממריצה את העור שלך, לעטוף אותך סנסציוני הריח.זה משאיר את העור נקי, עשיר והתייבשות יפה ריחניים .לשכוח את קשיי וליהנות השמימי עור חלק כמשי. 4 _ מועשר עם חלב חלבונים וצורות עשיר להקציף בעדינות מנקה, עמוק מזין רכות העור שלך, לעטוף אותך סנסציוני הריח.זה משאיר את העור נקי, עשיר והתייבשות יפה ריחניים.סוג העור : רגיל, רגיש, יבש, מעורב, שמן ממוקד אזור : יד זמן : יום , לילה מצב : 100% מותג חדש : אווה טיפוח העור המטרה / שימוש : לעור רכות , מקלחת, קרם לחות העור , העור לניקוי משקל נטו : (400 gm ) = 14.11 עוז . - ייצור & תאריכי התפוגה המצוין על העיקריים בחבילה הם האירופית פורמט אשר DD/MM/YY.

אודות המוצר

בחירת לקוחות