• חדש
Samsung Galaxy J2 ליבת התיק, Galaxy j2 טהור מקרה טלפון, J2 Dash/J2 ברק, קל משקל רך, דק גביש גוף מלא הגנה טלפון המקרים עבור Samsung Galaxy J2 הליבה 5 (ברור)

Samsung Galaxy J2 ליבת התיק, Galaxy j2 טהור מקרה טלפון, J2 Dash/J2 ברק, קל משקל רך, דק גביש גוף מלא הגנה טלפון המקרים עבור

ILS 10.94

זמינות
זמין להזמנה

Samsung Galaxy J2 הליבה 2020 מקרה,J2 דש,J2 ברק,J2 הליבה 2019,J2 טהור,J260 מקרה, GETE משקל רך ברור סלים קריסטל גוף מלא הגנה טלפון המקרים כיסוי עבור Samsung Galaxy J2 הליבה 5".במקרה הזה, זה יפה, יפה, יפה, חסון,זה הגן שלנו טלפונים ממספר רב של טיפות עם לא פגום טלפונים עד כה.זה ברור כשמש ומראה את הטלפון s' עיצוב יפה לא כמו מקרה אחר שם בחוץ.סליק מספיק, כי זה לא נתקע בכיסים או לאסוף מוך, אבל עדיין מוסיף אחיזה לטלפון.את מגזרות מושלמים ועם פתיחת המצלמה הוסרה, כמו גם, כך שאתה לא יפגע שלך עדשת המצלמה בעת הנחת הטלפון על גבו.נראה קלאסי עם chrome נפח/כוח כפתורים.זה פשוט אך אלגנטי ומושלם בכל דרך.הוא מספק ונעים מתאים לטלפון.כפתורים נגישים בקלות וקל ללחוץ.המקרה היה קל לשים, קל להוריד.תואם דגם : Samsung Galaxy J2 הליבה 2020 J2 דש, J2 2019,J2 טהור,J2 ברק,J260 את הטלפון במקרה תכונות : 1.זרוק הגנה 2.לגרד הגנה 3.הגנת אבק 4. להגן על המכשיר מפני נפילות, לכלוך יומי הרפתקאות,Samsung Galaxy J2 טלפון ליבת תיק אופנה מגן על הטלפון שלך ומציע מצוינת יד מרגיש. 5.Samsung Galaxy J2 מקרה טלפון 2019 יש באיכות גבוהה חומר TPU פנימי לספק את הטוב ביותר נגד החלקה anti-scratch.6.לחתוך בדיוק כדי לשמר שימוש מלא של לחצני עוצמת קול,מטען,מצלמה,מיקרופון,אוזניות וכל שאר היציאות.השירות שלנו : 1. עבורנו, הדבר החשוב ביותר הוא התמיכה בלקוחות.אם כל כישלון מתרחשת בטווח של חודשיים, אנו נחזיר או לארגן מחליף. 2. שאלות לגבי ההזמנה שלך.אנא פנה אלינו, אנו אענה לך בתוך 24 שעות לתת לך תשובה מספקת.שביעות הרצון שלך היא המאמץ שלי.תודה!.

אודות המוצר

בחירת לקוחות