• חדש
הרגל fettish צעצוע 17cm ילדה ילד היופי הרגל מודל סימולציה תמונה מניקור אמנות ציפורן סיליקון גרביים הרגליים TPE (צבע : הבהונות עצם 1 זוג)

הרגל fettish צעצוע 17cm ילדה ילד היופי הרגל מודל סימולציה תמונה מניקור אמנות ציפורן סיליקון גרביים הרגליים TPE (צבע : הבהונות

ILS 346.50

זמינות
זמין להזמנה

אימון יד יכול להיות מתכוונן לשימוש חוזר.מושלם עבור מסמר אמנות למתחילים, להאיץ את תהליך הלמידה.סלון ציפורניים אמנים משתמשים, להגדיל את רמת המיומנות שלך.זה עשוי חסון, עדיין רך, פלסטיק גמיש, ועשה כמעט את הגודל האמיתי.ציפורניים שווא טיפים יכול להיות מוכנס לתוך האצבעות בחוזקה, ואז אתה יכול לעצב ולצייר אמנות ציפורן דפוסי עליהם.אנחנו תמיד מספקים לך עם ייעוץ מקצועי, כמו גם מספקת ומהר שירות לקוחות.מפרט : אורך כף הרגל 17cm Sole רוחב 6.3 cm Total אורך 19cm Weight : זוג מלא לקזז גירסת על 750 grams Includes : 1 זוג היד מודל(לא המכיל מסמרים, לא כולל תכשיטים ואביזרים ).המוצר הוא שיבט האמיתית של הילד היד, המוצר של אדם אמיתי. המודל לחלוטין מציג את מרקם עור מושלם של אמיתי model Explanation : מלאה סיליקון : כל כף הרגל עשויה חומר TPE בלי מובנה עצמות.כל כף הרגל והבהונות כל רך, יכול להיות כפוף, כמו גם, כמו גומי עבה הלהקה.אצבעות עצם : את אצבעות מובנה עצמות זה יכול להיות כפוף כרצונו, והוא יכול להיות קבוע במגוון תנוחות לפי הצורך.חומר : TPEAvoid לובש אביזרים של צבע כהה או לדהות בקלות או ביחד עם דיו חומרים כגון מגזינים, או אחרת זה יכול להיות מזוהמים קשה לנקות; גם למנוע שמש ישירה אשר יכול לגרום ההזדקנות של החומר.במקרה זה הפריט, ללכלך להשתמש נייטרלי אבקת כביסה או ג ' ל מקלחת לשטוף אותו במים; אם זה מעוות, זה יכול להיות התאושש על ידי השריית עם 60° מים חמים.המועדפת עבור תצוגה או צילום של אביזרים כמו תכשיטים,בגדים, sockings, צמידים, עיסוי אימון,מניקור,התנהגותכן, מניקור אמנות וכו', או כמו פריטי אספנות עבור אספני אמנות.

אודות המוצר

Foot length 17cm :
Sole width 6.3cm :
Total length 19cm :
Weight:
a pair of full offset version is about 750 grams
Includes:
1 pair Hand model(Not Containing nails, Not Include Jewelry And Accessories ).The product is cloned from real Kid's hand, the product of the real person's model completely presents the perfect skin texture of the real model
Explanation:
Full Silicone:
The whole foot is made of TPE material without built-in bones. The whole foot and toes are all soft and can be bent as will, just like a thick rubber band.
Toes bone:
The toes have built-in bones that can be bent at will, and can be fixed in various postures as needed.
Material:
TPE
Avoid wearing accessories of dark color or easily fade or put together with ink materials such as magazines, or otherwise it can be contaminated and hard to clean; Also avoid direct sunshine which can result in aging of material. :
In the case that the item get dirty, Use neutral detergent or shower gel and rinse it in water; If it is deformed, it can be recovered by soaking with 60° warm water. :
Preferred for display or photography of accessories such as jewelry,clothes, sockings, Bracelets, Massage practice,Manicure,Bangles and manicure art etc,or as collectibles for art collectors. :

בחירת לקוחות