• חדש
Theshai 5D יהלום ציור התרנגול בחורה, פרח עם צבע יהלומים ערכות סיבוב מלא תרגיל קריסטל ריינסטון רקמה תפר צלב יהלומים אמנויות הביתה קיר בעיצוב 12x16Inch (30X40cm)

Theshai 5D יהלום ציור התרנגול בחורה, פרח עם צבע יהלומים ערכות סיבוב מלא תרגיל קריסטל ריינסטון רקמה תפר צלב יהלומים אמנויות

ILS 14.98

זמינות
זמין להזמנה

פלאש יהלומים - 17 כיכר סעיפים מעל סיבוב תרגילים להיראות מבריק ולא יהיה אף פעם לא לדעוך, זוהר באור, הוא הפופולרי ביותר DIY קישוט.להוסיף יותר כיף בחיים - DIY יהלום הציור יכול לחוות תחושה של הישג, ללמוד כדי להפחית את הלחץ, הסתגלות רגשית, לשפר את הביטחון העצמי, התמדה לטפח סבלנות, קשישים וילדים מתאימים.עיצוב מודרני & המתנה המושלמת - השלים 5d יהלום ציור ערכות אקספרס אישית טעם להביא אסתטי, את התחושה שלך, סלון, חדר שינה ומטבח כאשר מטפלים האורחים.כיף מתנות, הורים, ילדים, חברים ועמיתים לעבודה.HD בד - גבוה ברור הדפסה שמן בד עמיד למים, יש גם מרקם, התבנית עצמה יש דביק רקע פלסטיק overtop לשמור את התמונה דביק ואז אבני חן יחזיק, אז זה קל כדי להשלים את התמונה.DIY ייצור שלבים - ראשית כל מקום באותו יהלומים במגש, אז קח את "עט" להכניס לכיכר דבק בעדינות, להשאיר קצת דבק על העט, סוף סוף להרים את היהלום ומניחים אותו על המספר המתאים על בד.יהלום הציור הוא קל ומהנה פעילות בשוודית, צעירים ומבוגרים. 1.לבלות זמן עם המשפחה שלך או חברים כדי לצייר את זה מוצר בעבודת יד כדי ליהנות את השמחה של משפחה לשפר ולבסס מערכות יחסים. 2.במהלך תהליך גימור, יכול להפחית את הלחץ, לעזור הסתגלות רגשית, לשפר את הביטחון העצמי, התמדה, לטפח סבלנות, סוף סוף לחוות גאה ומצליח. 3.לטפח ילדים מעשי יכולת וסבלנות, לשפר את ההבנה שלהם של צבע ואסתטיקה.תשומת לב בבקשה את התבנית כבר מודפס על הבד,אז לפני סיום התפירה,הבד יכול לגעת במים,אחרת הודפס חלק יעלם יהלומים מלאכותיים אכיל, אל תתנו לילדים לשחק על מנת למנוע תאונות, כגון בליעה.התמונות הראו בדף זה הוא גמר. המוצר התייחסות, ומה אתם תקבלו חבילה של חומרים כדי להשלים את הציור,אתה חייב לסיים את זה לבד.הגודל כאן מתייחס בד, הגודל של התבנית גודל, בבקשה יודע את זה.חבילה כוללת 1*High definition ציור שמן canvas 1*נקודת היהלום עט 1*יהלום מגש זוהר עגול יהלומים מספר נעילת מיקוד שקיות שלב 1.פתח את הקופסא ולבדוק את היהלום לצייר כלים מיוחדים. 2.עיין בטבלה שלהלן את הבד כדי למצוא את המתאים קסם יהלום. 3.למרוח כמות נאותה של יהלום הדבק של העט. 4.מקל המקביל יהלום. 5.מקל יהלום על גבי המקביל בד. (הבד כבר מכיל דבק) 6.את שאר היהלומים ניתן לשים בתוך ה-zip לנעול את המזוודות. 7.השתמש הספר או את היד, כדי ללחוץ את היהלומים כדי להבטיח את זה יותר מוצק.

אודות המוצר

בחירת לקוחות